Jesienne trendy 2020

Wakacje tuż za rogiem. Ani się obejrzymy, a już przyjdzie jesień. Co będzie modne w tym sezonie? Projektanci stawiają na stylowe fasony w żywych kolorach oraz wygodę.

Jeśli chodzi o kurtki jesienne damskie, hitem tej jesieni będą ramoneski, które królują na ulicach już od kilku sezonów. Tym razem producenci nie poprzestają tylko na skórze. Te popularne kurtki są szyte również z materiału i zamszu. Czerń i brąz odchodzą w zapomnienie. Rok 2020 oznacza bogatą paletę kolorystyczną. Nośmy się wesoło tej jesieni!

Jesienno-zimowe wybiegi pokazują, że coraz bardziej popularne stają się długie, rozkloszowane płaszcze w stylu Jacka Sparrowa. Wywinięte kozaki tworzą wraz z nimi oryginalną całość.

Nieszablonowe połączenie zastosował na swoim pokazie Saint Laurent. Lateksowe legginsy wracają do łask, a w kompozycji z wełnianą górą być może zapoczątkują nowe, „modowe” zwyczaje.

Elegancki look z przysłowiowym „pazurem” zapewnią asymetryczne szale noszone na wzór poncha. To może być prawdziwy hit tej jesieni.

W świecie mody zawsze panuje pewna swoboda. Możemy całkowicie stosować się do zaleceń projektantów albo tylko czerpać z nich inspirację. Jesienne trendy pokazuje, że inspiracji tych będzie całkiem sporo.

Przeczytaj: kurtka na jesień i zimę